...

O nas

Instytut One to przestrzeń zdrowia i harmonii dla Twojej organizacji.

Wspieramy organizacje, które:

Jak działamy?

W myśl zasady: „Zadbaj o ludzi, a oni zadbają o Twój biznes.”

Holistyczne podejście do tematu zdrowia

Wspieramy zdrowie osób, tworzących Twoją organizację, w obszarach dobrostanu psychicznego, fizycznego oraz dietoterapii. Wierzymy, że troska o kondycję psychiczną, jest tak samo ważna, jak troska o ciało.

Szyte na miarę rozwiązania

Rozumiemy, że najważniejsze jest, aby działania odpowiadały na realne potrzeby oraz oczekiwania i były odpasowane do trybu pracy zespołu.

Szeroki wachlarz narzędzi

Tworzymy szereg rozwiązań, które pozwalają realizować działania odnowy mentalnej i fizycznej w organizacjach i wspierać osoby je tworzące.

Odpowiedzialność

W oparciu o liczne wyniki badań, popieramy inwestycje w kapitał ludzki i zdrowie. Przekładają się one na sukces biznesowy organizacji, przynosząc również harmonię i rozwój oparty na silnych fundamentach.

Elastyczność

Rozpoznajemy prawdziwe potrzeby organizacji i odpowiadamy na nie, każdorazowo dopasowując działania do realnych problemów. Jeśli tylko zachodzi taka potrzeba modyfikujemy aktywności, kreując przy tym partnerską współpracę.

Partnerstwo

Jesteśmy partnerem i doradcą, kompleksowo wspieramy na każdym etapie współpracy.

Pomysłodawcy

Agata Swornowska-Kurto

Prezes Instytutu One

„Kluczowe jest postawienie sobie pytania „czego potrzebuje mój zespół?”. Rozmowa z nimi i zebranie informacji zwrotnej pozwoli stworzyć ofertę benefitów, która przyniesie korzyść dla organizacji. Na to też stawiamy w Instytucie One – Zdowie i Harmonia. Na zrozumienie, słuchanie i często nieszablonowe działania.”

Przedsiębiorca, inwestorka i mentorka. Jest liderką zespołu specjalistów prowadzącego wszechstronną komunikację marketingową i PR, skutecznie realizując kampanie dla klientów z wielu branż. Grupa Artemis, której jest Prezesem, jest współorganizatorem kampanii edukacyjno-informacyjnej na rzecz zdrowia psychicznego w środowisku pracy "Zrozum. Poczuj. Działaj!”.

Kierując się mottem: „Zadbaj o ludzi, a oni zadbają o Twój biznes” współtworzy Instytut One – Zdrowie i Harmonia.

Jest ambasadorką zdrowego stylu życia i samorozwoju. Stworzyła i prowadziła portal rozwoju świadomości One Energy.

Ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w mediach w Polsce, Niemczech i Stanach Zjednoczonych, jako producentka i szefowa redakcji wiodących stacji TV – takich jak TVN, TVP, Polsat, ProSiebenSat1 oraz innych.

Zadbaj o swój zespół razem z Instytutem One

Porozmawiajmy o potrzebach Twojej organizacji

Newsletter

Dołącz do nas i otrzymuj powiadomienia i newsy na temat Instytutu One.

KONTAKT

one@instytutone.pl

Instytut One Sp. z o. o.
ul. Fabryczna 9 lok. 3
00-446 Warszawa

NIP: 7011019627
Regon: 0000882376

Copyright Instytut One © 2022 – All Rights Reserved.

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.